Wycena tłumaczenia

Załącz plik (do ):

doc, docx, pdf, jpg, png, jpeg (10 MB)

Biuro tłumaczeń - rosyjski

Prowadzone przez nas biuro tłumaczeń zajmuje się także językami Europy Wschodniej, takimi jak rosyjski czy ukraiński. Ich znaczenie w ostatnich latach gwałtownie wzrosło, głównie za sprawą napływających do naszego kraju imigrantów. Do naszej oferty wprowadzamy szeroką gamę usług, które wykonywane są profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół przez zatrudnionych przez nas tłumaczy. Aby zapewnić klientom naszego biura tłumaczeń z Olsztyna wysoką jakość przygotowanych przekładów, nasi specjaliści to zarówno wykwalifikowani Polacy, jak i Rosjanie.

Oferta biura tłumaczeń

Jeśli potrzebne jest Państwu biuro tłumaczeń, któremu język rosyjski nie jest obcy, na pewno będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszym zespołem. Jego duże zróżnicowanie pozwala na wymianę informacji między specjalistami oraz uniknięcie wielu błędów podczas tworzenia przekładów. Klientom naszego biura tłumaczeń oferujemy klasyczne translacje na lub z języka rosyjskiego, ale także wymagające dużych kwalifikacji i doświadczenia tłumaczenia konsekutywne i szeptane. Tradycyjne przekłady pisemne, których się podejmujemy to przede wszystkim:

 • artykuły informacyjne i naukowe,
 • dokumentacja techniczna,
 • strony internetowe,
 • rachunkowość i dokumenty firmowe,
 • teksty reklamowe,
 • prace licencjackie, magisterskie i doktoranckie.

Rosyjski jest mocną stroną naszego biura tłumaczeń, dlatego też usługi, które oferujemy są tak wszechstronne. Obejmują one między innymi:

  tłumaczenia szeptane,
  tłumaczenia konsekutywne,
  tłumaczenia dokumentów, wierszy,
  instrukcji, korespondencji, etc.

  zajęcia językowe.