Wycena tłumaczenia

Załącz plik (do ):

doc, docx, pdf, jpg, png, jpeg (10 MB)

Biuro tłumaczeń - ukraiński

Nasze biuro tłumaczeń w Olsztynie to niesamowita pasja do języków połączona z wieloletnim doświadczeniem i znakomitymi kwalifikacjami. Ukraiński to obecnie jeden z najczęściej używanych języków w Polsce, głównie dzięki sporej ilości przyjezdnych z sąsiadującego z nami kraju. Rozumiejąc rosnące zapotrzebowanie na usługi biura tłumaczeń, któremu nie straszny ten język postanowiliśmy rozpocząć naszą działalność tym zakresie. Rozumiemy jak ważne w dzisiejszym świecie jest dopełnianie ustalonych terminów, dlatego mogą mieć Państwo pewność, iż zlecone nam zadania zostaną przygotowane na czas.

Oferta biura tłumaczeń

Oferta naszego biura tłumaczeń ukraińskiego jest niezwykle kompleksowa i jesteśmy przekonani, że zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W skład naszego zespołu wchodzą nie tylko wykwalifikowani tłumacze polskiego pochodzenia, ale także rodowici obywatele Ukrainy. Dzięki ich współpracy przygotowywane przez nas dokumenty powstają szybko i rzetelnie oraz są monitorowane są przez wielu tłumaczy, którzy dbają o to, aby nie pojawiły się w nich jakiekolwiek błędy.

Ukraiński jest mocną stroną naszego biura tłumaczeń, dlatego też usługi, które oferujemy są tak wszechstronne. Obejmują one między innymi:

    tłumaczenia szeptane,
    tłumaczenia konsekutywne,
    tłumaczenia stron WWW, dokumentów, wierszy,
    instrukcji, korespondencji, etc.

    zajęcia językowe.